هفت راهکار برای خلاص شدن از شر چهارشنبه سوری

سال هاست که حاکمان خردمندمان با ما مردم خر سر این چهارشنبه سوری دردسر دارند و هر کاری می کنند که ما از این سنت ضالۀ مجوسیدست برداریم فایده ای ندارد. این جانب برای حل قطعی معضل چهارشنبه سوری هفت راهکار ارائه می کنم:

1- آیات عظام مکارم شیرازی، مصباح یزدی و نوری همدانی فتوایی صادر کنند مبنی بر این که برگزاری چهارشنبه سوری واجب شرعی است و هرکس از ترقه بازی و پریدن از روی آتش اجتناب کند در شب اول قبر باید تن به یک فقره هارد با جناب ن بدهد و در روز قیامت نیز با یزید بن معاویه، شمر بن ذی الجوشن و اشعث بن قیس محشور می شود.

2- سازمان تبلیغات اسلامی اجرای مراسم چهارشنبه سوری را بر عهده بگیرد.

3- رسانۀ ملی یک بند مردم را به شرکت در مراسم دشمن شکن چهارشنبه سوری دعوت کند تا بدین وسیله یک بار دیگر مشت محکمی بر دهان ابرقدرت ها کوبیده شود.

4- فیلسوف بزرگ، حضرت استاد دکتر رحیم پور ازغدی، با استدلالاتی محکم ثابت کنند که کانت و هگل و نیچه و کی یر که گارد از مخالفان چهارشنبه سوری بوده اند.

5- بأی نحو کان رابطه ای بین مراسم چهارشنبه سوری و حماسۀ 9 دی برقرار شود.

6- ون معزز حوزۀ علمیۀ قم جلوی مسجد اعظم آتشی روشن کنند و جمیع حضرات آیات و حجج اسلام از روی آن بپرند. البته توصیه می شود در هنگام پرش عمامۀ خود را دودستی بچسبند که توی آتش نیفتد و اسلام عزیز جزغاله نشود.

7- اعضای پایگاه های بسیج در سراسر کشور به صورت کاملاً خودجوش با سربندهای أنا العمار، أنا البیعار، أنا البیمار و أنا البوتیمار به خیابان ها ریخته و با سر دادن شعارهای انقلابی بصیرتدار ترقه در کنند.

فدوی اطمینان می دهد که با اجرای همین راهکارهای ساده چهارشنبه سوری خود به خود از ذهن و ضمیر مردم ایران پاک می شود و این سنت غلط، که به قول استاد شهید مرتضی مطهری جز خریت چیزی نیست، برای همیشه ور می افتد.

والحمدلله الذی جعلنی والبورازغدی من المتفکرین.

علامه مهدی

19 جمادی الثانی 1439

شعر و مطالب ادبی چهارشنبه ,سوری ,مراسم ,مردم ,راهکار ,چهارشنبه سوری ,مراسم چهارشنبه ,برای خلاص ,راهکار برای منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

محصولات فرهنگی نوین رنگ و ابزار توانیر دانلود اهنگ جدید| دانلود موزیک ویدیو جدید فاصله ی بین من و عشقم پروانه ی سوخته عشق شیرین پارسی حجاب تخفیف ویژه فقط برای امروز